Eliona i “vë flakën” Instagramit me këtë foto!

Ajo është një nga aktoret më seksi e cila shquhet për format e saj trupore.

Një fakt të tillë aktorja e “2Xl” Eliona Pitarka e ka treguar edhe më foton e fundit të publikuar në rrjete sociale.

E shohim më seksi se kurrë me bikini në det, duke treguar edhe njëherë se duket dhe është vërtetë një nga vajzat më seksi të showbizit./Gazeta Express/

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.